Cookie Preferences

Lidé ARAMARKU

Klíčovým pojmem, který vystihuje náš přístup k zaměstnancům, je „růst“.

Školení

Školení

Naši zaměstnanci mohou rozvíjet svou kvalifikaci v oblasti měkkých i kuchařských dovedností.

Máme vlastní vzdělávací akademii ATAK (Aramark talent academy), v rámci které školíme kuchařské profese i manažery restaurací. Naši kuchaři se mohou zdokonalovat v oblasti minutkového vaření, cizokrajné kuchyně i české klasiky. Manažerské kurzy se soustřeďují na správné vedení provozu, vedení lidí či na komunikaci se zákazníky. V minulých letech prošlo touto akademií 362 našich zaměstnanců. Dále nabízíme možnost vzdělávacích stáží v zahraničí. Naši kuchaři a vedoucí pracovníci si mohou vybrat výměnný pobyt například v Německu či ve Velké Británii.

Myslíme také na nově příchozí zaměstnance, kteří procházejí onboardingovým školením. Novým kolegům to usnadňuje orientaci ve společnosti a přispívá k jejich rychlému zapojení do každodenního chodu firmy. V rámci tohoto projektu jsme natočili vlastní videa, která během několika minut poskytnou nejdůležitější informace o společnosti. A aby se u nás cítili jako doma máme pro ně připraveného průvodce „Vítejte v Aramarku“.

Rozvoj talentů

Rozvoj talentů

Náš systém pravidelného vzdělávání je určen pro zaměstnance napříč celou společností.

Zaměstnanci si mohou vybrat ze školení v oblasti měkkých, odborných a provozních dovedností či školení z oblasti IT. Tyto kurzy jsou šité na míru různorodým potřebám našeho týmu a z pestré nabídky si vybere opravdu každý, od manažera restaurace nebo kuchaře až po účetní či pracovníka výdeje. Dvakrát za rok navíc pořádáme celofiremní konference pro manažery restaurací, kde jsou proškoleni především v oblasti plánovaných novinek. Jedenkrát ročně se akce účastní také šéfkuchaři a celkem tato dvě výjezdní školení každoročně absolvuje 150 zaměstnanců. V rámci tohoto setkání je také ve všech odděleních prováděno školení v různých oblastech dle aktuální potřeby. Horkou novinkou je nabídka dalšího vzdělávání pro kuchaře v oblasti zahraniční kuchyně, studené kuchyně a zpracování masa.

NAŠI NEJLEPŠÍ

NAŠI NEJLEPŠÍ

Naši lidé jsou klíčem k úspěchu a jejich pracovní nasazení umíme v Aramarku ocenit.

Motivační program 5k

Motivační program 5k oceňuje drobné úspěchy našich zaměstnanců, zejména skvělou kvalitu a příkladné chování k zákazníkům – takové ocenění mohou naši zaměstnanci získat každý den.

Každé tři měsíce vybíráme tři nejlepší, kteří se zasloužili o mimořádný úspěch, pomohli společnosti, vykonali něco navíc nebo dlouhodobě odvádějí nadstandardní pracovní výkon. Každý rok pak vyhlašujeme zaměstnance roku v několika kategoriích. Nominace mohou předkládat přímí nadřízení a šanci zazářit tak mají opravdu všichni.

Máme nastavený dlouhodobý bonusový systém, který oceňuje úplně všechny zaměstnance a konkrétní restaurace za výbornou kvalitu, přístup k zákazníkům, poctivost a plnění finančních ukazatelů, a to spravedlivě dle konkrétních zásluh.

RING OF STARS – OCENĚNÍ ZAMĚSTNANCI

RING OF STARS – OCENĚNÍ ZAMĚSTNANCI

Naši zaměstnanci mohou zvítězit i v rámci celofiremního programu „Aramark Ring of Stars“.

Tento mezinárodní program oceňuje nejlepší zaměstnance, kteří každý den po celém světě pečují o zákazníky. Kandidáti jsou navrhováni ze všech poboček společnosti, která působí v 28 zemích a má již více než 270 tisíc zaměstnanců. Program oceňuje především mimořádné výkony, věrnost či nadšení. Možnost probojovat se mezi 200 oceněných z celého světa a stát se tak skutečnou hvězdou v poskytování služeb mají i pracovníci českého Aramarku. Slavnostní vyhlášení programu „Aramark Ring of Stars“ probíhá každoročně přímo v USA a vítězové cenu přebírají v rámci týdenního pobytu v doprovodu partnera ve Spojených státech, který je hrazen společností, přímo z rukou jejího prezidenta Erica Fosse.