Cookie Preferences

Historie společnosti

2014

WE DREAM. WE DO.

Dodali jsme novou energii značce úplně novým vzhledem našeho proslulého loga s člověkem ve tvaru hvězdy a s novým sloganem: We Dream. We Do.

1992

Počátek působení v České republice

Od této doby v ČR provozujeme více než 100 restaurací, zajišťujeme nemocniční, armádní i firemní stravování a také catering na společenských akcích.

1990

ZAČALA EXPANZE DO EVROPY A ASIE

Expandovali jsme do bývalého východního Německa, uzavřeli smlouvy v Maďarsku a bývalém Československu a rozšířili stávající obchodní činnost ve Spojeném království, Německu, Belgii a Japonsku.

1972

EUROVEND NV NÁS UVEDL DO EVROPY

Podařilo se nám proniknout na evropský trh díky akvizici společnosti Eurovend NV, s níž jsme se s poskytováním služeb dostali do Spojeného království, Francie, Německa a Belgie.

1968

JAKO ARA JSME POPRVÉ ZAJIŠŤOVALI STRAVOVÁNÍ NA NAŠICH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH

Získali jsme první smlouvu na dodávku jídel pro první z mnoha olympijských her a obsloužili jsme více než 10 000 atletů, fanoušků a organizátorů v Mexico City v Mexiku.

1936

MLADÝ DAVRE DAVIDSON ZAČAL POSKYTOVAT SLUŽBY ZE SVÉHO DODGE 1932

Muž jménem Davre Davidson začal v Los Angeles ze svého starého Dodge prodávat burské oříšky a dal tím základ tomu, z čeho se nakonec stal standard prodejní dokonalosti společnosti Aramark.