Cookie Preferences

Sportovní hvězdy, pohoda i skvělé jídlo. Olympijský park ve Stromovce přivítal tisíce návštěvníků

Návštěvníci Olympijského festivalu v pražské Stromovce si mohli vyzkoušet více než třicet letních sportů a fandit našim sportovcům. Aramark byl jako exkluzivní poskytovatel občerstvení u toho a tady je malé ohlédnutí za úspěšnou akcí.
 
Celkem se na přípravě a servisu podílelo 125 našich zaměstnanců, kterým patří velké poděkování. V rekordní dny jsme přivítali přes 4 500 návštěvníků. Proměnlivé letní počasí nás trochu pozlobilo, museli jsme přečkat dvě enormní bouřky, tři dny silného deště, ale také tropických 33 °C, ve kterých jsme uvařili i naše chladící auto.
V letní plzeňské hospodě jsme vytočili přes 15000 piv a birrelů a návštěvníci si mohli vyzkoušet i školu čepování, na kterou padlo dalších 10 sudů plzeňského piva. Na pivo k nám dorazilo i 7 olympijských medailistů a mnohé sportovní legendy.
Druhou olympijskou medaili pro Filipíny bezpochyby vybojoval náš etnický šéfkuchař Ferdinand Afable, který za rozpáleným grilem připravil přes 2 000 čerstvých burgerů. Ty také vedly v naší hitparádě oblíbených jídel, následovány kari udon nudlemi a japonským řízkem tonkatsu v máslové briošce. Návštěvníci ale také ocenili křupavý cézar salát nebo čerstvě grilované zeleninové wrapy a steaky.