Cookie Preferences

Hvězdní šéfkuchaři vaří ve Škodovce

Zaměstnance ŠKODA AUTO čeká začátkem září neopakovatelný zážitek. V týdnu od 6. do 10. září jim obědy uvaří a osobně vydají jedni z největších českých kuchařských celebrit Marek Fichtner, Jan Punčochář, Radek David či cukrář Lukáš Skála.

V jedné z nejmodernějších závodních kuchyní společnosti ŠKODA AUTO, v které připravuje pokrmy pro zaměstnance mladoboleslavské automobilky současný poskytovatel závodního stravování spol. ARAMARK, se vystřídají šéfkuchaři špičkových pražských restaurací a připraví pro zaměstnance společnosti ŠKODA AUTO své oblíbené speciality. 

Jan Punčochář uvaří cibulačku s modrým sýrem a variaci koprové omáčky s telecím masem. Následující den ho vystřídá „Masterchef“ Marek Fichtner se svojí polévkou z pečeného květáku a kroketami z kančího masa s bramborovými plackami. Radek David se pochlubí svou fazolovou polévkou ochucenou uzenou paprikou a krkovicí se špenátem podávané s houbovými knedlíky. Populární cukrář Lukáš Skála na konci týdne vykouzlí mákem plněné knedlíky s višňovou omáčkou. Pětici ikon české kulinářské scény doplní hlavní šéfkuchař Aramarku, manažer Národního týmu kuchařů Tomáš Konopka, jenž připraví zeleninový krém s medvědím česnekem a hovězí líčka s kedlubnou na smetaně.  

Šéfkuchaři jídlo nejen uvaří, ale také ho zaměstnancům společnosti ŠKODA AUTO osobně vydají. Speciality vyhlášených šéfkuchařů budou k dispozici ve všech restauracích ŠKODA AUTO v dostatečném množství pro všechny strávníky. 

Nová centrální kuchyně společnosti ŠKODA AUTO byla otevřena letos na jaře a je současně největší a nejmodernější kuchyní závodního stravování nejen v České republice, ale i v rámci Střední Evropy. Její denní výrobní kapacita je až 35 tisíc pokrmů a svým gastrotechnologickým vybavením, efektivitou a vysokými standardy  hygienické bezpečnosti patří k absolutní špičce.