Cookie Preferences

Gastronomické akce 2017

Připravujeme pro vás

V roce 2017 pro vás připravujeme řadu gastronomických zážitků a tematických akcí. Téměř každý měsíc se tak můžete těšit na originální receptury, které nabídnou to nejlepší z české i světové kuchyně. A vaše chuťové pohárky čeká skutečně dobrodružná jízda – od exotické Asie a ohnivých jídel inspirovaných chilli, až po zvěřinové hody a tradiční pokrmy našich babiček. Navíc plánujeme oživení i našich prověřených konceptů.

Plánované akce

Již v únoru jste ochutnali kořeněnou Indii a březen se ponese v duchu zapomenutých a tradičních jídel v rámci týdenní akce „Earth week“. V květnu vás rozpálí kuchyně z Thajska a na červen jsme nachystali Chilibraní -  výběr pálivých jídel a ochutnávku chilli produktů. Na podzim se opět vrátíme do Čech. V září si s námi budete moci zavzpomínat na oblíbené pokrmy ze školních jídelen, v říjnu si přijdou na své milovníci zvěřiny a v listopadu si pochutnáte na receptech z jablek. V chladném prosinci vás pak zahřejí hutná jídla severského Švédska.

Změny našich konceptů

I naše tradiční koncepty čekají letos vylepšení. Těšit se můžete na novou řadu zdravých receptů, inspirovaných nejen španělskou kuchyní, které pro vás připravuje Petr Havlíček ve spolupráci s Head of Culinary Tomášem Konopkou. V rámci konceptu Vitalfood a Vitalsnack přibudou nové receptury a poslední novinkou bude rozšíření nabídky v rámci konceptu Streetfood o oblíbené recepty z celého světa.

Věříme, že si letošní rok s Aramarkem opravdu vychutnáte!