Cookie Preferences

V lednu jsme otevřeli nové resturace!

Otevřeli novou restauraci Antolin v Libáni

 

 

Hned po novém roce si u nás nově mohli vyzvednout oběd zaměstnanci závodu Antolin v Libáni v Královéhradeckém kraji. Skupina Antolin je jedním ze světových lídrů v oblasti výroby automobilových interiérů. Ve  výdejně každý den připravujeme přes 260 jídel. V provozu je od pondělí do pátku, vždy tři hodiny v čase obědů. O strávníky se zde pravidelně starají tři členové týmu Aramarku.

 

Otevřeli jsme novou restauraci SSI SCHÄFER

 

 

Hned na začátku ledna jsme zahájili slavnostním obědem provoz nové restaurace pro společnost SSI SCHÄFER v Hranicích. Firma patří ke světové špičce v oblasti vnitropodnikové logistiky a odpadového hospodářství. Na jídlo sem zaměstnanci mohou přijít každý pracovní den v době oběda i večeře. Jídlo do restaurace částečně dovážíme, přímo na místě pak připravujeme teplý bufet a minutky. Součástí nabídky je i oblíbený koncept zdravého jídla Vitalfood. V současné době na místě vydáváme až 600 jídel denně.

 

Otevřeli jsme novou restauraci pro společnost Wrigley

 

 

Slavnostní otevření proběhlo na začátku ledna v nové restauraci Wrigley v Poříčí nad Sázavou. Pro přední světovou potravinářskou společnost vaříme sedm dní v týdnu ve vlastní kuchyni. V pracovní dny pro její zaměstnance připravujeme teplé obědy i večeře. V současné době v restauraci Wrigley vydáváme okolo 150 porcí denně.