Cookie Preferences

Proč Aramark

Proč si jako další kariérní krok zvolit naši společnost?

Vážíme si lidí. Ke každému zaměstnanci přistupujeme individuálně a s respektem, zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla. Poctiví lidé dělají poctivou službu. To oceňujeme a podporujeme.

Poskytujeme zaměstnancům zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů. Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností. Jsme „ethnic friendly“, pracujeme v multikulturním prostředí.

Vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, každý má šanci vyniknout. Pracujeme v silně motivujícím a inspirativním prostředí. Vážíme si lidí.

Každý rok ve stejný den slaví zaměstnanci společnosti Aramark na celém světě svůj svátek. Je to den poděkování za jejich každodenní náročnou práci, kterou přispívají k úspěchu celé firmy, den plný přátelské konverzace, úsměvných, milých a lidských setkání, při kterých neděláme rozdíly mezi podřízenými a nadřízenými.

PROČ ZVOLIT ARAMARK

Nechte se přesvědčit, že Vaše další kariérní pouť by měla mířit právě k nám. Fakta mluví za nás.

V České republice působíme od roku 1992 a jsme druhým nejvýznamnějším hráčem v oblasti firemního stravování na tuzemském trhu. Poskytujeme stravovací a další služby úspěšným firmám, státním institucím či nemocnicím a každý den připravíme více než 80 000 jídel ve více než 100 provozovnách po celé ČR. K výrobě pokrmů používáme pouze kvalitní suroviny, upřednostňujeme domácí české výrobky a vaříme poctivé jídlo bez náhražek.

Jsme také jednou z nejrychleji rostoucích firem v oboru, což dává velké možnosti profesního růstu a rozvoje těm nejlepším. Investujeme do vzdělávání zaměstnanců a vážíme si práce každého člena našeho týmu. Snažíme se spravedlivě odměňovat všechny zaměstnance, kteří odvádějí dobrou práci, a pravidelně oceňovat ty nejlepší. Staňte se i Vy součástí našeho profesionálního týmu a pomozte nám i nadále poskytovat služby v té nejvyšší kvalitě.

Kontaktujte nás

Chtěli byste u nás pracovat? Máte dotazy ohledně volných pozic či pracovních nabídek? Napište nám.