Cookie Preferences

Vytvořili jsme unikátní systém umožňující zdravé stravování po celý den

Vitalfood je dobrý začátek pro celkovou změnu.

V naší společnosti silně dbáme na zdravé stravování. Proto jsme vytvořili unikátní systém, který umožňuje zdravě se stravovat po celý den, a provozujeme portál zdravého životního stylu Vitaljob.cz. Při přípravě pokrmů využíváme jen čerstvé suroviny a nenajdete v nich ani žádné přidané glutamáty.

VITALFOOD

Systém odlehčených receptur pro hlavní jídla sestavený certifikovanými nutričními terapeuty.

Pro pokrmy řady Vitalfood jsou používány výhradně čerstvé suroviny, zelené koření a bylinky a čerstvá sezonní zelenina. Všechny receptury jsou revidovány předním výživovým poradcem ing. Petrem Havlíčkem a respektují moderní stravovací trendy. Díky krátké tepelné úpravě si jídla řady Vitalfood uchovávají maximum výživových hodnot a skvělou chuť.

VÍCE O VITALFOOD >


ING. PETR HAVLÍČEK

Jmenuji se Petr Havlíček a zdravým stravováním a správným životním stylem se zabývám již více než 20 let.

Pro společnost Aramark garantuji program zdravého stravování Vitalfood. Nejedná se ale o program na hubnutí. Řadu pokrmů a produktů Vitalfood koncipujeme tak, abyste mohli během dne jíst zdravěji, ale abyste přitom zároveň získávali potřebnou energii.

VÍCE O Petru Havlíčkovi >


VITALSNACK

Tento projekt vznikl na základě záměru rozšířit koncept Vitalfood na celodenní zdravější stravování.

Vitalsnack pomyslně navazuje na koncept zdravého stravování Vitalfood a taktéž na spolupráci s Petrem Havlíčkem. Vše je postaveno na čerstvých surovinách a u všech produktů je dodržena doporučená energetická hodnota. V žádné receptuře nenajdete majonézu, smetanu anebo náhražky. Výrobky vyrábějí proškolení zaměstnanci přesně podle schválených receptur.


V-LIKE

Naše vegetariánská a veganská jídla si zamilují všichni.

Vegetariánská jídla
Křupavé, čerstvé a plné vitamínů – naše nové vegetariánské speciality „V-like“ jsou tak rozmanité a chutné, že se pro ně nadchne doslova každý. Vychutnejte si naši vegetariánskou kuchyni.

Veganská jídla
Neobsahují živočišné výrobky jako maso, ryby, vejce, mléčné produkty či med. Lahodná, pestrá a rafinovaná – naše moderní kulinářská díla s označením „V-like“ dokazují, že veganská kuchyně může být velmi rozmanitá. Pojďte ji s námi ochutnat.


VITALJOB >

Provozujeme portál zdravého životního stylu Vitaljob.cz.