Cookie Preferences

Vytvořili jsme komplexní systém pro zdravý životní styl

Žijte zdravě a vyváženě každý den v roce!

DOKONALE VYVÁŽENÝ KONCEPT

VITALFOOD

Pro pokrmy řady Vitalfood jsou používány výhradně čerstvé suroviny, zelené koření a bylinky a čerstvá sezonní zelenina. Všechny receptury jsou revidovány předním výživovým poradcem Petrem Havlíčkem a respektují moderní stravovací trendy. Díky krátké tepelné úpravě si jídla řady Vitalfood uchovávají maximum výživových hodnot a skvělou chuť.


ODBORNÝ GARANT

PETR HAVLÍČEK

Jmenuji se Petr Havlíček a zdravým stravováním a správným životním stylem se zabývám již více než 20 let. Pro společnost Aramark garantuji program zdravého stravování Vitalfood. Nejedná se ale o program na hubnutí. Řadu pokrmů a produktů Vitalfood koncipujeme tak, abyste mohli během dne jíst zdravěji, ale abyste přitom zároveň získávali potřebnou energii.


KDYKOLIV A KDEKOLIV

VITALSNACK

Vitalsnack pomyslně navazuje na koncept zdravého stravování Vitalfood a taktéž na spolupráci s Petrem Havlíčkem. Vše je postaveno na čerstvých surovinách a u všech produktů je dodržena doporučená energetická hodnota. V žádné receptuře nenajdete majonézu, smetanu anebo náhražky. Výrobky vyrábějí proškolení zaměstnanci přesně podle schválených receptur.


JDE TO I BEZ MASA

V-LIKE

Křupavé, čerstvé a plné vitamínů. Naše vegetariánské speciality „V-like“ jsou tak rozmanité a chutné, že se pro ně nadchne doslova každý. Vybraná veganská jídla neobsahují živočišné výrobky jako maso, ryby, vejce, mléčné produkty či med.


ZŮSTAŇTE VITÁLNÍ!

VITALJOB.CZ

Provozujeme portál zdravého životního stylu Vitaljob.cz