Cookie Preferences

KONCEPTY

Inspirujeme se v těch nejlepších restauracích a u nejlepších šéfkuchařů.

Ochutnejte to nejlepší z oblíbených světových kuchyní. V našem kuchařském týmu pracují dlouholetí specialisté na oblíbené světové kuchyně a rodilí kuchaři z exotických zemí.

HOME MADE

Aramark sází na tradiční domácí výrobu napříč celým svým sortimentem.

Ve standardním svačinovém sortimentu rozšiřujeme nabídku o kvalitní snídaně, domácí pomazánky, obložené chleby, čerstvé domácí dezerty a pohárky, frgály a další domácí výrobky.

Řada Home made je u našich zákazníků velmi oblíbená, ať už v podobě domácího zákusku ke kávě, nebo dezertu po obědě.


IT'S FRESH

Vždy čerstvě, chutně, pouze s kvalitními surovinami a s ohledem na vaše zdraví.

Jedná se o čerstvě připravované bagety, sendviče, zeleninové saláty, jogurtové dezerty, čerstvě krájené ovoce, čerstvé ovocné šťávy a domácí ledové čaje vlastní výroby.

Produkty It’s fresh jsou vyráběny z čerstvých surovin s omezením majonézy.

Všechny naše výrobky řady It’s fresh jsou prodávány v praktickém odnosném balení, a proto je naši zákazníci vyhledávají nejen jako vynikající svačinu, ale též jako lehkou náhradu běžného oběda.


FRESHLY CHOPPED SALAD

Změníme vaše vnímání klasického salátu.

Nový a unikátní projekt naší společnosti změní vnímání klasického salátu, který na vás čeká připravený ve vitríně někdy i řadu hodin. Základem všeho je čerstvost a buďte si jisti, že v tomto případě je zaručena. Každý den budete mít možnost ochutnat tradiční saláty s pevnou skladbou a doporučením dresinku k dochucení a přidat si do nich vybrané ingredience, které máte rádi.

Víme, že během pracovního dne nehodláte trávit čas dlouhým čekáním, proto je koncept uzpůsoben tak, abyste byli obslouženi ve velice krátkém čase.


PIZZA IL MIO RISTORANTE

Čerstvá italská pizza pečená přímo ve vaší restauraci s využitím originálních receptur.

Čerstvě připravenou pizzu nabízíme v několika druzích.

Nabídku pizzy kombinujeme pro ozvláštnění menu s dalšími pokrmy, které pečeme nebo zapékáme v kamenné peci, tj. především se zapékanými těstovinami cannelloni, různými druhy lasagní, bramborovými rösti nebo s pečenými bramborami s různými druhy náplní.


SOUP STATION

Dopřejte si polévku dle vlastní chuti. My připravíme základ, vy upravíte zbytek.

Nečekejte, až vám kuchař odměří porci, ale sami si zvolte přísady do polévky – přesně k tomuto účelu slouží koncept „Soup Station“. Do čerstvě uvařené polévky i vývaru si můžete přidat ingredience dle vlastního přání a z pečivových košů si vyberete kousek křupavého pečiva. A to vše je zasazeno do moderní a praktické samoobslužné stanice umístěné v prostoru.

V Aramarku připravujeme vývary z kostí a zeleniny. Tak jak to má být.


JAPONSKÁ KUCHYNĚ

Nejen u našich japonských zákazníků připravujeme kompletní sortiment japonských jídel, včetně oblíbeného suši. Teriyaki, kacudon, curry a další tradiční japonská jídla pro vás připravujeme vždy z čerstvých originálních surovin. Naše japonské pokrmy jsou vždy připraveny specialisty, školenými rodilými japonskými šéfkuchaři.

Pro přípravu suši využíváme pravidelně školených specialistů na japonskou kuchyni. Tuto velmi populární japonskou specialitu vám nabídneme v klasickém provedení maki, uramaki, nigiri, sašimi a temaki. Pro přípravu používáme vždy čerstvé suroviny.


ETNICKÉ KUCHYNĚ

Ochutnávejte s námi pokrmy z celého světa, které pro vás připraví specialisté na danou kuchyni.

Pro gastronomické akce tohoto zaměření využíváme buď přímo etnické kuchaře z dané země, či profesionálně vyškolené kuchaře z našeho týmu. Garantem všech gastronomických akcí je naše interní oddělení food developmentu v čele s Tomášem Konopkou. V rámci gastronomických akcí spolupracujeme s pobočkami v jednotlivých zemích (Španělsko, Německo, USA, Belgie…). Těší nás, když se nám podaří zapojit do skladby nabídky gastronomických akcí naše klienty a využít jejich zkušenosti.