Cookie Preferences

„Čistotu v kuchyni i v našich restauracích bereme smrtelně vážně. V hygieně přípravy pokrmů pro nás neexistují kompromisy.“

 

  • Základem je důsledná osobní čistota, čisté a úplné pracovní oděvy všech našich zaměstnanců, stejně jako dodržování všech aktuálních epidemických a zdravotních pravidel.
  • Stejnou péči věnujeme kvalitě všech surovin, ze kterých pro vás a vaše zaměstnance vaříme. Důsledně dodržujeme, vyhodnocujeme a kontrolujeme celý výrobní proces podle specifických standardů pro každý jednotlivý náš provoz.
  • Několikrát do roka naše provozovny procházejí nezávislým auditem a certifikací, stejně jako naši zaměstnanci absolvují periodická
i aktuální školení hygieny a bezpečnosti práce.
  • Bezpečný produkt a bezpečný servis nemůže existovat bez bezpečné práce. Ochrana zdraví našich vlastních zaměstnanců je pro nás základem.

Aramark EverSafe™

Aramark Eversafe™ je náš unikátní program, zastřešující hygienu výroby, ochranu zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců i zákazníků. Vytvořeno ve spolupráci s Jefferson Health USA, certifikováno SGS Fresenius v Německu a HASAP Consulting v České republice.

Bezpečná výroba

Bezpečná výroba

Od příjmu veškerých surovin přes jejich skladování, přípravu, vaření až po servis hotových pokrmů našim hostům sledujeme, kontrolujeme a vyhodnocujeme všechny kritické body, abychom vždy připravili hygienicky bezpečný produkt. Máme přísnější hygienický standard, než vyžadují státní normy a nezávislou pravidelnou kontrolu všech procesů.

Osobní hygiena

Osobní hygiena

Poskytujeme svým zaměstnancům dostatek ochranných pomůcek, minimalizujeme možnosti nákaz, důsledně dbáme na osobní hygienu na pracovišti. Provádíme sebetrasování, potřebná testování a školíme naše kolegy pro bezpečnou práci v novém prostředí. Naši lidé mají k dispozici nepřetržitou 
on-line informační linku.

Práce bez nehod

Práce bez nehod

Vytváříme bezpečné pracovní prostředí s cílem zamezit jakýmkoliv pracovním úrazům a nehodám. Provádíme důsledná školení všech zaměstnanců, pravidelné revize a kontroly veškerého zařízení. Investujeme do kvalitní bezpečnostní obuvi, pracovního oblečení i osobních pomůcek.

Bezpečný servis

Bezpečný servis

Nové prostředí našeho podnikání i upravované restrikce vyžadují okamžité reakce na změny a aktuální situaci. Jako lídři trhu přesně víme, jak se v takovém prostředí chovat a jak nabídnout maximální variabilitu a servis našim zákazníkům při současném zajištění přísných pravidel i ochrany našich lidí.