Cookie Preferences

Představujeme vám naše originální koncepty

VItalfood

VItalfood

Nová řada nutričně vyvážených pokrmů, garantovaná výživovým expertem Petrem Havlíčkem.

Vitalfood je náš ucelený koncept nutričně vyvážených pokrmů, garantovaný výživovým expertem Petrem Havlíčkem. Jednotlivé receptury obsahují všechny potřebné výživové složky a minerály pro druhou polovinu pracovního dne, zároveň však netlumí mentální výkon. Vitalfood připravují speciálně vyškolení kuchaři přímo v našich restauracích pod dohledem kreativního šéfkuchaře Lukáše Sedláčka. V rámci nabídky se setkáte s pokrmy středomořské kuchyně, Blízkého východu i velmi oblíbenou Asií. Populární jsou také naše Vitalfood Bowls, připravené společně se šéfkuchařem Radkem Davidem.

  • Používáme libové maso z českých chovů.
  • Preferujeme šetrné kuchyňské úpravy, část nabídky upravujeme před našimi hosty grilováním nebo s využitím indukčních woků.
  • Dbáme na vyvážený poměr masa, klasické přílohy i čerstvé zeleniny.
  • Porce jídla Vitalfood mají průměrně do 500 kcal.
  • Používáme čerstvé bylinky a kvalitní oleje.
Připraveno s láskou

Připraveno s láskou

Kvalitní snídaně, domácí pomazánky, obložené chleby, bagety, sendviče nebo čerstvé dezerty, koláče, buchty a další domácí výrobky.

Plnohodnotná snídaně, křupavá bageta ke svačině, čerstvě upečený dezert po dobrém obědě nebo barevný salát k odpolední svačině? V Aramarku sázíme na poctivou domácí výrobu přímo v našich provozovnách. Klasické dezerty, čerstvě upečené koláče, záviny nebo buchty nabízíme společně s výbornou kávou každý den ve všech restauracích.

Cesta na talíř

Cesta na talíř

Navázali jsme spolupráci s lokálními farmáři a producenty. Díky tomu máme k dispozici čerstvé ovoce a zeleninu ve vynikající kvalitě a chuti v plné zralosti.

Zajímá vás, odkud pochází suroviny, ze kterých v restauracích Aramark vaříme? V Cestě na talíř nabízíme tradiční české pokrmy i originální speciality, které si zamilují nejen vegetariáni. Myslíme i na oblíbené snacky a domácí výrobu.

Pokrmy zařazené v projektu Cestě na talíř mají o cca 30 % nižší uhlíkovou stopu oproti běžné nabídce. Společně také adresně podporujeme místní producenty.

Etnická kuchyně

Etnická kuchyně

Nikdo jiný nepřipraví exotická jídla lépe než naši zkušení šéfkuchaři z Asie. Používají originální suroviny, koření i speciální inventář.

Hřejivé indické kari, sladkopálivý filipínský křupavý bůček, čerstvé sushi, šťavnaté mexické tacos, barevný poké bowl i zapomenuté slavnostní pokrmy rakousko-uherské kuchyně tvoří základ našeho konceptu „Pop-up chefs“ - cestujících šéfkuchařů.

V pravidelných intervalech naši rodilí zahraniční specialisté a zkušení šéfkuchaři navštěvují jednotlivé restaurace, kde v rámci dvou až třídenních show nabízejí originální speciality pro zpestření běžné nabídky. V našem sortimentu vždy myslíme i na vegetariány.

Nikdo jiný nepřipraví exotická jídla lépe než naši zkušení šéfkuchaři z Asie. Používají originální suroviny, koření i speciální inventář. Kam přijedou, tam se nezastaví…

Speciality dal forno

Speciality dal forno

Křupavá italská pizza, čerstvě zapečené lasagne plné horké rajčatové omáčky nebo bageta se šťavnatou zeleninou a horkým sýrem.

Klasický sortiment firemní restaurace doplňujeme pecí na italskou pizzu, kterou dokážeme připravit čerstvou, dle přání našich hostů během pár minut. Využíváme originální italské ingredience a čerstvé bylinky pro skvělý výsledek.

Klasickou pec však umíme využít mnoha způsoby pro zatraktivnění a inovace nabídky. Náš koncept zapékaných misek zahrnuje například čerstvě dopékané lasagne, pečené brambory s masem i zeleninou nebo orientální speciality.

Ochutnat u nás můžete i čerstvě připravené zapékanky nebo masové pochoutky pro svačinový sortiment, pro jejichž přípravu požíváme i speciální rychlopec Oracle.

Těstoviny, které pomáhají

Pro přípravu zapékaných pasta misek používáme čerstvé těstoviny a noky z chráněné dílny Pasta Fidli. Špičkové těstoviny, využívané i prestižními českými restauracemi, vyrábí v chráněné dílně v Mníšku pod Brdy lidé se zdravotním nebo lehkým mentálním postižením. Jsme pyšní na naše rozsáhlé partnerství, které nezahrnuje pouze samotný odběr výrobků, ale také pomoc a dohled na implementaci výrobních procesů, hygieny a bezpečnosti výroby. Ty pomáháme chráněné dílně nastavit a dodržovat. 

Prohlédněte si naši základní nabídku firemního stravování

Poctivé polévky, hlavní jídla, minutky, čerstvé saláty, teplý buffet, vegetariánský koncept nebo Premium menu pro dokolaný chuťový zážitek.