Reference

Naše zákazníky nečleníme na „klíčové“ a „neklíčové“, volíme vždy jednotný přístup, bez ohledu na to, zda se jedná o poskytování služeb pro velkou nadnárodní společnost, nebo pro malou lokální firmu. Respektujeme individualitu každého zákazníka, jak v přístupu a komunikaci, tak i v celkovém konceptu nabízených a poskytovaných služeb.

Předchozí Následující

Business & Industry

Canteen serving tray healthy food fresh salad

Telefónica O2

GE Money

Allianz

Siemens

Meopta

Toyota Peugeot Citröen Automotive

Fehrer Bohemia

Inteva Products

Faurecia

Hitachi

Kolbenschmidt

Panasonic

Nemocnice & Armáda

Guard in Prague

Fakultní Nemocnice na Bulovce

Oblastní nemocnice Kladno

Nemocnice Břeclav

Psychiatrická léčebna Praha Bohnice

Železniční nemocnice Praha

Nemocnice následné péče Most

Remedia Břeclav

Armáda České republiky

_MG_7712_MartinHruska

Martin

Kuchař, Kladno

V Aramarku chceme dokázat, že i v nemocnici se dá dobře najíst.

20 let zkušeností

Nástroje, které používáme k řízení standardů kvality poskytovaných služeb, jsou nedílnou součástí našeho jedinečného know-how, založeného na více než 20-ti letých zkušenostech v oboru společného stravování. Základním kamenem našeho standardu je rozvoj a trénink personálu v první linii, v kombinaci s podporou kontinuálního zlepšování a jasně nastavenými standardy provozní dokonalosti. Tento systém má zásadní podíl na vnímání kvality služeb našimi zákazníky.

Společnost Aramark je jedna z největších a nejdynamičtějších společností v ČR poskytující stravovací služby. V ČR působí od roku 1992. V dnešní době provozuje více než 100 restaurací po celé republice. Kromě společného, nemocničního, vojenského a firemního stravování (business centra) zajišťuje také catering na významných sportovních a společenských akcích.

Zahraniční ocenění

Ocenění v České Republice