Catering

Spolehněte se na profesionály s nejširší sítí cateringových služeb v rámci České republiky. Společenské i firemní cateringové akce připravujeme vždy na míru s přihlédnutím k celkovému pojetí eventu, struktuře návštěvníků a s ohledem na prostředí, ve kterém se akce koná.

Catering
Jde nám o to nabídnout, a hlavně zajistit každému hostovi nezapomenutelný zážitek, který v něm přetrvá a odnese si ho s sebou. Dovolte nám přebrat Vaše starosti na naši hlavu. Bude nám ctí být tak alespoň malou součástí Vaší akce, která přispěje ke spokojenosti a úsměvům ve tvářích Vašich hostů.

Party a Rauty
S radostí Vám zajistíme vhodnou lokalitu a pomůžeme navrhnout akci třeba ve stylu Velký Gatsbyho, Moulin Rouge nebo Jamese Bonda. Praha je přímo prošpikovaná krásnými lokalitami, které si přímo říkají o využití na Vaši plánovanou akci. Stačí si jen vybrat z moderny, klasiky či speciálního prostoru jako je třeba Vozovna Střešovice, Muzeum voskových figurín Grévin nebo prosklené kopule Bawag banky na Václavském náměstí. Seznam lokalit.

Etnická kuchyně
Ochutnejte to nejlepší z oblíbených světových kuchyní. V našem kuchařském týmu pracují dlouholetí specialisté na oblíbené světové kuchyně a rodilí kuchaři z exotických zemí, kteří s radostí ozvláštní Vaše menu originálními jídly thajské, barmské, indonéské nebo vietnamské kuchyně.

Gala večeře
Gala večeře je realizačně nejnáročnější typ akce, kdy je třeba počítat s větším počtem obsluhujícího profesionálního personálu. Číšníci jsou odpovědni za synchronizovaný servis jednotlivých pokrmů a vybraných nápojů. Nedílnou součástí je i tým cateringových kuchařů, kteří dohotovují vybrané menu přímo na místě konání akce. Týmová spolupráce je naprosto nezbytná.

Párty aneb chceme vás bavit
Rádi byste oživili Vaši party barmanskou show s chutnými koktejly? Není problém. Zajistíme profesionální barmanské vystoupení s hořícími lahvemi nebo UV show, která je zakončena třemi originálně připravenými koktejly pro diváky.  Ke zpestření večera lze také vtáhnout do tajů barmanství Vaše hosty a uspořádat pro ně „školu koktejlů.“ Věřte, že je to bude bavit…

Sportovní akce a grilování
Umíme zajistit nejen menší firemní a kulturní akce, ale máme zkušenosti i cateringem při velkých sportovních a kulturních akcích, jako jsou golfové turnaje, koncerty nebo akce na sportovních stadionech včetně VIP salónků. Našich služeb využívá například Česká golfová asociace seniorů nebo Česká florbalová unie, a to včetně cateringu celého Mistrovství světa žen. Náš tým kuchařů připraví fantastické grilování, které se na tento typ akcí skvěle hodí.

Předchozí Následující

Naše reference

Kebab - customer and hot Doner with fresh ingredients

Gala večeře pro Licensing Executives Sociaty International (60 hostů, Praha 2015)

Catering pro společnost Faurecia (800 hostů, Bakov nad Jizerou 2015)

Catering pro KPMG Česká Republika (120 hostů, Praha 2015)

Catering pro O2 k příležitosti spuštění nového kanálu O2 Sport (Praha 2015)

Catering Podnikatel roku v Malostranském paláci (200 hostů, Praha 2015)

Vánoční večírek společnost Continental (1250 hostů, Neratovice 2015)

Vánoční jarmark pro společnost CETIN (600 hostů, Praha 2015)

Vánoční večírek společnost Dream Job (120 hostů, Praha 2015)

Catereing Autodrom Most – ukončení sezony, raut pro 140 VIP hostů (Most 2015)

Automobilová stáj Buggyra raut pro 50 hostů

Catering olympijský park Soči Letná (ZOH Soči 2014).

Catering Mistrovství světa ve florbale (Brno/Ostrava 2013).

Catering Český olympijský dům v Londýně (LOH Londýn 2012).

Catering Grand Prix Moto GP, MS v Superbike (Masarykův okruh Brno 2005-2012)

Event Catering

sushi on the table

Vyberte si z krásných historických či moderních lokalit, které budou pro Vaši akci nejvhodnější.

Exkluzivně provozujeme kavárnu ČSOB Inspirace v centru Prahy s možností pronájmu na cateringové akce.

Zajistíme catering pro neomezený počet účastníků.

Umíme nabídnout individuální řešení pro firmy všech velikostí.

Díky více než 40 kuchyním po celé republice je naše jídlo vždy perfektní a čerstvé.

Nabízíme propojení cateringu s populárními koncepty Vitalfood a Vitalsnack – proklik

catering

Michal

specialista cateringu

Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které nám dech berou. Dovolte nám vzít Vám dech a uchovat si nezapomenutelný zážitek na akcích, kterých budeme s radostí a potěšením alespoň malou součástí, která pomůže zajistit radost a úsměvy ve spokojených tvářích Vašich hostů.

Pošlete nám poptávku

Společnost Aramark je jedna z největších a nejdynamičtějších společností v ČR poskytující stravovací služby. V ČR působí od roku 1992. V dnešní době provozuje více než 100 restaurací po celé republice. Kromě společného, nemocničního, vojenského a firemního stravování (business centra) zajišťuje také catering na významných sportovních a společenských akcích.

Zahraniční ocenění

Ocenění v České Republice