Business dining

Jsme specialisté v provozování moderních restaurací v business centrech a administrativních budovách. V našich business restaurantech nabízíme originální koncepty, které odpovídají požadavkům náročné cílové skupiny zákazníků. Mezi nejpopulárnější patří koncept Vitalfood, který je zaměřený na podporu zdravého životního stylu a produktová řada it’s fresh, která propaguje čerstvé bagety, sendviče, saláty a dezerty vlastní výroby.

Realizujeme zábavné road show s našimi kuchařskými specialisty, se kterými cestujeme kulinářským světem od Japonska přes Asijské země zpět do naší tradiční české kuchyně.

Předchozí Následující

Aramark Business Class

Aramark „business class dining“ koncept stavíme na vytváření kreativního a přátelského prostředí stávajících business a administrativních center.

Nabídka v Aramark ,,business class“ podporuje udržení  vitality v průběhu pracovního dne.

Dle možností implementujeme koncept zdravého stravování Vitalfood, gurmánské speciality , café bary s domácí cukrárnou.

Sázíme na atraktivní živé vaření z  čerstvých surovin.

Office & Event

Lunch break in a company

Speciálně trénovaný personál.

Široká nabídka čerstvých produktů připravených přímo na místě.

Zajišťujeme speciální gastronomické akce a event catering.

Zajišťujeme business lunch pro speciální příležitosti.

_MG_7656_ZdenekSys4

Zdeněk

Manažer Aramark kaváren, ČR

Naši zákazníci si zaslouží ty nejlepší služby a každý den něco navíc.

Culinary News

Stojí za to ochutnat mexické menu kuchařského odborníka Alejandra S. García. V rámci dvoudenní road show se můžete těšit na řadu tamějších specialit jako například na plněné tortilly, burritos a tacosi. Mexickou kuchyni si jistě oblíbí všichni, kdo mají rádi fazole, jalapeño, salsu, kukuřici, čokoládu a chilli papričky, což jsou základní suroviny této kuchyně.

Snímek obrazovky 2015-05-22 v 10.23.13

Společnost Aramark je jedna z největších a nejdynamičtějších společností v ČR poskytující stravovací služby. V ČR působí od roku 1992. V dnešní době provozuje více než 100 restaurací po celé republice. Kromě společného, nemocničního, vojenského a firemního stravování (business centra) zajišťuje také catering na významných sportovních a společenských akcích.

Zahraniční ocenění

Ocenění v České Republice